Kutsikad

Kennelis Lexberry´s sünnib kutsikaid harva. Minu põhimõtteks on paaritada koera vaid juhul kui tal tõesti on midagi, mida tõule “anda” ning kui olen leidnud just sellele emasele sobiva partneri.
 .

Kui Sul on soov saada russellikutsikat minu kennelist, võid endast-oma perest-plaanidest seoses koeraga-senistest koerapidamiskogemustest jms. kirjutada minu e-mailile kristi ät lexberrys.eu. Kõigi huvilistega soovin isiklikult tutvuda enne, kui kutsikat broneerin või müün.

NB! KÕIKIDEL KUTSIKATEL PERED OLEMAS

30.03.2020.a.sündis kolm isast russellikutsikat – kõik värvuselt valged pruuniga, karvatüüp hetkel teadmata, kuid ennustaks kergelt karmi karva :).  Kutsika täpne karvatüüp selgub tihti alles loovutamise järgselt, seega kindlasti siledama karvalist kutsikat garanteerida ei saa!

Pesakonna emaks on minu enda kasvandik Lore, kes on teada tubli russell igal alal, millega ta perenaine on otsusanud tegeleda :). Lorel on tiitlid näituselt ja agilityst, sooritatud rebaseuru ja verejälje katse, kuulekust ja trikitamist on seni oma lõbuks tehtud.

Pesakonna isaks on Soomes elav Connor, kes on sama moodi end väga mitmekülgse koerana näidanud – näitused ja agility on olnud peamised hobid, kuid ka rebaseurus on Connor häälekalt harjutamas käinud.

Kutsikatest on oodata aktiivse ja hakkaja loomuga russelleid, kes kindlasti vajavad tegelemist ning ennekõike õpetamist. Eelduseks pesakonnast kutsika saamiseks on kindlasti osalemine alustuseks vähemalt kutsikakoolis!

Pesakonna kasvamisest lähemalt Starry Sky pesakonna lehel.

Sugupuu:

Port Fortis Art Jack
Cameron Quintessential
Nabucco JR von Liechtenstein
Lexberry`s Four Stars Cesar
Lexberry s Snow Star Lore
Kairojen Indika