Love Actually kasvamas

04.12.2018.a. – teise kutsikanädala võtsid vastu 8 säravat silma! Esimesena sai nägijaks Kirju poiss, kõige rohkem oli aega selle kiire asjaga Valgel poisil. Järgmiseks väljakutseks on jalad alla saada, mis mõnel kutsil juba üsna kenasti välja tuleb. Kutsikad on äärmiselt vaiksed – Love on nii hoolikas ema, et kutsidel ei ole millestki puudus! Love meelest on aga 4 toidukorda emasele koerale ilmselgelt liiga vähe…

Kutside poseerimisoskus on igapäevaselt proovile pandud seoses #christmaschallenge`iga, aga nemad ei kurda 🙂

Personaalsed kaameraklõpsud ka:

Valge poiss

Täpiga poiss

Kirju poiss

Tibi 🙂

27.11.2018.a. – esimene kutsikanädal on juba täis saanud! Pesakastist kostub vaid mõnusat matsutamist ja haruharva protestikisa. Pesakonna ema Love käib juba kenasti metsaringi kaasa ja tema naasteski ei ole veel kutsidel kõhud tühjad.

“Sünnipäeva” puhul ka värsked pildid ja reportaaz kasvavast kaalust:

Valge poiss 393 g

Täpiga poiss 334 g

Kirju poiss 325 g

Tibi 388 g

Kutside ninadel on juba pigment tekkimas. Pildistamiseks lambanahale pannes püüdsid agaramad ka kõhud maast lahti punnitada, kuid ega see kerge ei olnud :).

21.11.2018.a. – Kutsikad on sündinud! Püüan end siis tagasi hoida ja iga päev kutsikapiltidega ei uputa, aga esimesel päeval ikka võib :). Love on emarolli täiega sisse elanud ning korraldab oma pesakonna elu kenasti. Pesakastist kostubki peamisel matsutamist, sekka mõni riiakam noot, kui keegi kutsidest on omaette seiklema sattunud ning tee teiste juurde kaotsi läinud.

Esimese päeva kaalumine näitas, et kõik kutsid on kas juurde võtnud või kaalu säilitanud, igal juhul kurtmas ei kuule kedagi :).

Lähem tutvustus, võrdluseks tennispalli suurune pall kutsikate kõrval.

Esimene kutsikas, Valge Poiss – sünnikaal 216 g

Teine kuts, Täpiga Poiss – sünnikaal 191 g

Kolmas kutsikas, Kirju Poiss – sünnikaal 195 g

Ja nagu ikka, daamid lasevad end oodata, viimasena sündinud pesakonna ainuke emane kuts Tibi – sünnikaal 193 g

Kutsikaid sündis tegelikult viis, kuid paraku kõige esimesena sündis surnud isane kutsikas.