Elsi

Lexberry’s Girl Power Elzi ehk Elsi

Elsi EKLi registris.

EST, LT, LV, BALT & RUS JUN CH, EST & RUS & LT & LV & BALT V CH

Elsi tegemistest saab täpsemalt lugeda tema blogist.

Näituste tulemused:

02.06.2007.a. Tallinn, kohtunik P.Hjelm – Kutsikaklass I koht, Best In Show II

21.07.2007.a. Haapsalu, kohtunik G.Hagström, Rootsi – Kutsikaklass I koht, VSP Kutsikas

20.10.2007.a. Rakvere, kohtunik J.Szczepanksa-Korpetta, Poola – Juunioriklass, SP2, PE3

04.11.2007.a. Tallinn, kohtunik K.Butrimova, Leedu – Juniorklass, SP1, Jun SERT, TP Jun, PE1, TP

10.11.2007.a. Riia (Läti), kohtunik T.Taulos, Soome – Juniorklass, SP1, EAH, Jun SERT, BALTJW´07, PE2

22.12.2007.a. Pihkva (Venemaa), kohtunik L.Hanniste, Eest – Juniorklass, SP1, TPJ, Jun SERT, TP

02.02.2008.a. Kohtla-Järve, kohtunik Valentina Ivanishtsheva, Venemaa – Juuniorklass, SP2, PE2

09.02.2008.a. Tallinn, kohtunik Francesco Cochetti, Itaalia – Juuniorklass SP2, PE3

05.04.2008.a. Rakvere, kohtunik Marja Talvitie, Soome – Juuniorklass SP2, PE3

19.04.2008.a. Sillamäe, kohtunik Irina Poletaeva, Soome – Juuniorklass VH, koht 3.

27.04.2008.a. Panevezys (Leedu), kohtunik K.Butrimova, Leedu – Juuniorklass SP1, Jun SERT, TP Jun, PE1, TP

18.05.2008.a. Valka (Läti), kohtunik Natalja Nekrošiene, Leedu – Juuniorklass SP1, Jun SERT, PE2

31.05.2008.a. Tallinn, kohtunik Britta Roos Börjeson, Rootsi – Juuniorklass, SP1, Jun SERT, VSPJun, PE3

01.06.2008.a. Tallinn, kohtunik Horst Kliebenstein, Saksamaa – Juuniorklass, DSQ

14.06.2008.a. Ozolnieki (Läti), kohtunik Anne Klaas, Eesti – Juuniorklass, SP, Jun SERT, TP Jun, TP

15.06.2008.a. Ozolnieki (Läti), kohtunik Maite Gonzalbo, Hispaania – Juuniorklass, DSQ

21.06.2008.a. G.Pushkin (Venemaa), kohtunik Sergii Slukin, Venemaa – Noorteklass, SP, SERT, PE1

22.06.2008.a. Novgorod (Venemaa), kohtunik J.A.Gavrilova, Venemaa – Noorteklass, SP1, PE1, SERT

22.06.2008.a. Novgorod (Venemaa), kohtunik S.T. Bjacheslavov, Venemaa – Noorteklass, SP1, PE1, SERT

19.07.2008.a. Haapsalu, kohtunik Svante Frisk, Rootsi – Noorteklass, DSQ

10.01.2009.a. Tartu, kohtunik I.Borchorst, Taani – Avaklass, SP1, SERT, PE1, TP = EST V CH

26.04.2009.a. Panevezys (Leedu), kohtunik E.Chwalibog, Poola – CH klass, SP, LT CAC

23.08.2009.a. Tallinn, Balti Võitja, kohtunik S.Jernhake (Rootsi) – CH klass, SP4, PE4

29.08.2009.a. Valgevene Võitja, kohtunik O.Goncharuk (Ukraina) – Avaklass, VH

30.08.2009.a. Valgevene Võitja, kohtunik Z.Kupferberg (Israel) – Avaklass, SP2

12.03.2011.a. Läti Võitja, Riia, kohtunik D.Witkowska (Poola) – Tsempionklass, SP2, Res-CACIB, PE3

19.03.2011.a. Leedu Võitja, kohtunik J.Matvejeva (Venemaa) – Tsempionklass, SP2, Res-CACIB, LT CAC

20.03.2011.a. Vilnius Cup, kohtunik D.Reicher (Horvaatia) – Tsempionklass, SP2

23.07.2011.a. Haapsalu, kohtunik W.Wellens (Holland) – Tsempionklass, SP1, PE2

25.09.2011.a. Panevezys, Leedu, kohtunik I.Pablaka (Läti) – Tsempionklass, SP1, PE1, TP = LT CH

18.02.2012.a. Valmiera, Läti, kohtunik A.Babajeva (Venemaa) – Tsempionklass, SP1, SERT, PE2 = LV & BALT CH

29.07.2012.a. Tallinn, EJRTÜ erinäitus, kohtunik J.Butkiene (Leedu) – Kasutusklass, SP4

Terviseuuringud:

 

Kuupäev Uuring Tulemus
25.05.2008 põlved, dr. Kadi Viitmaa  0/0
25.05.2008 silmad, dr. Ülle Kell Ei esine PLL, PRA, RD, HC
14.06.2009 silmad, dr. Ülle Kell Ei esine PLL, PRA, RD, HC
12.04.2010 silmad, dr. Ülle Kell Ei esine PLL, PRA, RD, HC
10.11.2013 silmad, dr. Ülle Kell Ei esine PLL, PRA, RD, HC

Turjakõrgus: 28cm

Hambumus korras, puudu 2*P1

Elsil on olnud 1 pesakond – 14.06.2010.a. sündinud Soprano Girl pesakond.

Urukatse: III järk (07.04.2012.a., kohtunik hr.Lurich)
 4 aastat
 3 aastat 5 kuud
 3 aastat
 2 aastat 5 kuud
 1 aasta 5 kuud
1 aasta
11,5 kuud
9 kuud
5 kuud
3,5 kuud
7 nädalat
3,5 nädalat
2 nädalat
1 nädal
1 päev