Charlotta

Lexberry`s Four Stars Charlotta

Lotta EKLi registris.

EST & LT & LV = Balti Jun CH, EST V CH, LT V CH

Kuupäev Uuring Tulemus
10.11.2013 põlved, dr. Kadi Viitmaa  0/0
10.11.2013 silmad, dr. Ülle Kell Ei esine PLL, PRA, RD, HC
20.09.2015 põlved, dr. Kadi Viitmaa 0/0
20.09.2015 silmad, dr. Ülle Kell Ei esine PLL, PRA, RD, HC
Urukatse: III järk (07.04.2012.a., kohtunik hr.Lurich)
2 aastat
1,5 aastat
10,5 kuud
6 kuud
5 kuud
4 kuud
3 kuud
2 kuud
1 kuu
1 nädal
3 päeva
1 päev

Näituste tulemused:

Jrk. nr. Kuupäev Koht Kohtunik Tulemus
1. 05/03/11 Tallinn Juha Palosaari, Soome Kuts 1
2. 10/04/11 Rakvere Andrzej Kazmierski, Poola Kuts 1, EAH; TP Kuts
3. 07/05/11 Talsi, Läti Kamen Litov, Bulgaaria Kuts 1, EAH, TP Kuts
4. 08/05/11 Ventspils, Läti Jurate Butkiene, Leedu Kuts 1, EAH, TP Kuts
5. 05/06/11 Tallinn Ferdinando Ashaghi, Itaalia Jun, SP
6. 09/07/11 Viljandi Augustin Ionescu, Rumeenia Jun SP2, PE3
7. 16/07/11 Viimsi Pierluigi Buratti, Itaalia Jun VH3
8. 17/07/11 Viimsi Robert Blümel, Austria Jun VH2
9. 23/07/11 Haapsalu Wim Wellens, Holland Jun SP1, SA
10. 31/07/11 Tartu Jaroslava Ovesna, Tšehhi Jun SP4
11. 27/08/11 Väimela Anne Klaas, Eesti Jun SP1, Jun Sert, TP Jun, PE2
12. 16/10/11 Särevere Irina Poletajeva, Soome Jun SP1, Jun Sert, VSP Jun, PE1, VSP
13. 31/10/11 Riia, Läti Francesco Cochetti, Itaalia Jun SP2
14. 16/11/11 Tartu Sonia Philippou, Küpros Jun VH2
15. 12/11/11 Kaunas, Leedu Jurate Butkiene, Leedu Jun SP1, Jun Sert, TP Jun
16. 26/11/11 Narva Ekaterina Senashenko, Venemaa Jun SP1, Jun Sert, TP Jun, PE1, VSP = EST & LT Jun CH
17. 21/01/12 Daugavpils, Läti Tamara Sarmont, Valgevene Jun SP
18. 22/01/12 Daugavpils, Läti V.Aleksandrov, Venemaa Jun SP3
19. 11/02/12 Riia, Läti Julija Aidietiene, Leedu Jun SP1, Jun Sert, VSP Jun, PE1, VSP = LV & Balt Jun CH
20. 05/05/12 Talsi, Läti Miodrag Nikić, Serbia Noo SP1
21. 06/05/12 Saldus, Läti Dušan Paunović, Serbia Noo SP2
22. 29/07/12 Tallinn Jurate Butkiene, Leedu Kas SP1, PE3
23. 24/11/12 Narva Galina Pozniakova, Valgevene Kas SP1, PE4
24. 23/02/13 Riia B.Vitolina, Läti Ava SP1, Sert, PE1, TP = LV CH
25. 16/07/13 Tallinn JRT ERI V.Lehtonen, Soome Kas VH
26. 19/10/13 Rakvere N.Sedõh, Venemaa Kas SP SK