02.04.2023 Uued ametlikud agility Lexberryd!

Pühapäevastel agility võistlustel TAKO hallis kohtunik Mirja Lapanja radadel alustasid ametliku agility-karjääriga Grace, Niina ja Cuba! Grace ja Niina mahtusid kenasti mini-mini klassi, Cuba mõõdeti napilt mini klassi. Lisaks osales A1 klassis Samia, kellel puudus veel üks puhas rada A2 klassi edasi liikumiseks.

Hüpperajal said Grace, Niina ja Cuba viiekad, sest kõik suutsid maha ajada pulga/müüri. Samial oli aga veidi teine rajaplaan ja kirja sai disklahv.

Niina-Kadi 2.koht, Kristi-Grace 3.koht

Cuba-Kadi kolmas koht.

Agility rajal olid Grace ja Niina ülitublid, mõlemad jooksid puhtad rajad ja said kirja null tulemused! Cuba natuke kobistas ühel tõkkel, mis paraku tähendas viiekat. Samial oli ka sellel rajal oma plaan 🙂

Grace-Kristi essad, Niina-Kadi kossad 🙂

Viimasel agility rajal, kus osales meie koertest ainult Samia, olid kõik asjad paigas ning Samia-Erkki said puhta raja, esimese koha ning ülemineku A2 klassi!!!

Lõpetuseks veidi taas kutsikajuttu – välja kolinud kutsidest Ezra tuli mõneks päevaks sünnikoju tagasi, et ta pererahvas saaks lennujaamades aega veetmas käia. Ezral oli meie juures väga tegus aeg – käisime väikestel jalutuskäikudel, õde Elza käis temal külas ja Ezra omakorda õel tema kodus külas, möllutada sai nii meie koerte kui oma õe ja emaga.

Ja siis viidi Ezra veel kutsikaid vaatama, russellikutsikaid! Alustuseks oli Ezra suht imestunud, kes need väikesed tüübid on?!?. Kuid õige pea sai tallegi selgeks, et need on ka russellid, sest vaatamata vanuse ja kasvuvahele, ei jäänud kolmevärvilised kutsid grammigi väikesele mammutile alla 😀

Ja siis saabus väsimus…