Soprano Girl

Soprano Girl

14.06.2010.a. sündis kennel Lexberry`s nime all neljas pesakond, kes on erilised selle poolest, et on esimesed minu oma kasvandiku kutsikad :). Tänud Elsi perenaisele Annele, et saan olla osa selle pesa kasvamises ja tegemistes algusest peale. Kutsikaid sündis selles pesas kokku neli, kuid üks neist oli kahjuks inglike juba enne sündi. Kaks esimest kutsikat said ise sündida, kaks viimast tulid keiserlõike abil.

Pesakonna vanemad on Lexberry`s Girl Power Elzi (Elsi, omanikud Anne ja Peeter Randväli) ja Soomes elav Itaalia päritoluga Akim Di Moncalvo (Luigi). Elsi harrastab agilityt, on käinud kuulekuse trennides ja tänu Elsi peres esinduvale näitusepisikule üsna ohtralt ja edukalt näitustel osalenud. Ka rebasega on Elsi tuttav ning tema jahiinstinkti olemasolus ei saa kuidagi kahelda.

Luigi puhul on tegemist väga enesekindla isase koeraga, kes pealtnäha on rahulik, kuid järgmisel hetkel juba valmis tegutsema! Luigi on käinud Soomes harjutamas rebasejahti ning tema perenaise sõnul ka väga aktiivselt ja kindlalt seal vajalikku instinkti väljendanud. Näitustelt RUS CH tiitel ning Soomest SERT.

 Lexberry`s Girl Power Elzi  Akim Di Moncalvo
Sugupuu:

 

Enchantement Just An Ace
Imlay Black Forrest
Imlay Daisy Chain
Akim Di Moncalvo
Myrmidon Jack Pete
Pita D
Zena Di Moncalvo
Karell Milo Haha
Dirtdigger´s Puff The Dragon
Dazzling Diva Of Jack`s Paradise
Lexberry`s GP Elzi
Myrmidon Jack Kangaroo
Tsarodej Herlexi
Tsarodej Frida

Kutsikad:

Esimesena sündinud, Coffee

Teine, Carmela

Pesamuna, Candy