Four Stars

Four Stars

05.09.2010.a sündinud Four Stars pesakond on kenneli esimene sega pesakond ehk siis pesa kus on nii poisse kui tüdrukuid. Tõsi, see tibi lasi end lausa oodata, sündis ta ju viimasena! Emily sai ise poegimisega suurepäraselt hakkama, viies sellega minult kahtluse Lexi liini jätkamise osas :).

Pesakonna vanemad on Lexberry`s Girl Power Emily (omanik Anne-Mai Kivimägi) ja Soomes elav Rootsi päritolu Saltisgårdens Space Boss (Rasse). Emily puhul on tegu väsimatu noore russelliga, kellel on kustumatu saagiinstinkt – pulkade-pallide järgi võib joosta tundide kaupa! Teine Emily kirg on vesi – ujuda võib nii palava suveilmaga kui kevadel jäämineku vees, eriti muidugi kui seal mõni puupulk veel helbib. Emily on käinud usinalt näitustel – kannab tiitleid EST & LT JUN CH, EST V CH, korra nädalas (või kuidas perenaine jõuab :)) harrastab oma lõbuks agilityt. Ka rebaseurus on paaril korral harjutatud, eksamiks sobivat aega pole veel leidunud.

Rasse on suhteliselt noor isane, kuid kuna olen temaga nii palju juba kokku puutunud ning koer mulle väga meeldib, otsustasin seekord vanusele erandi teha :). Rasse on säranud näitustel nii Soomes kui Eestis – ja kutside sünnipäevale eelneval päeval sai temast ka nii Soome kui Eesti välimikutsempion FI & EE CH! Kuna Rasse elab peres, kus jahipidamine on au sees, siis on tal sooritatud verejäljekatse ja ka rebaseurus harjutamas on käidud korduvalt.

Saltisgardens Space Boss  Lexberry`s Girl Power Emily

Sugupuu:

Kyduke Blitzen
Saltisgårdens Rocket Man
Inverbrae Sofia
Saltisgårdens Space Boss
Saltisgårdens Snille O Smak
Saltisgårdens Pretty Spiffy
Malung JR Surfie
Karell Milo Haha
Dirtdigger´s Puff The Dragon
Dazzling Diva Of Jack`s Paradise
Lexberry`s GP Emily
Myrmidon Jack Kangaroo
Tsarodej Herlexi
Tsarodej Frida

Kutsikad:

Esimene poiss CESAR

Teine kutt, CLAUS

Kolmas klemm, CARLOS

Neljas, pesa ainus tibi, CHARLOTTA