28.01.2024 Uuel aastal uue hooga – alustame sünnipäevadega!

Latest Comments

Kommentaare ei ole.
Määratlemata

Kuna Ilze kõik neli järglast on sündinud aasta alguses, sai seekord peetud grupiviisiline sünnipäev! Oligi madinat ja lobisemist rohkem ning nii koertel kui inimestel lõbusam.

21.01.2024 täitus esimene aasta Ilze noorematel lastel Ezral ja Elzal ehk Frozen Puzzle pesakonnal. Need kaks tüüpi on näidanud end väsimatute russellitena ning arvatavasti plaanivad jätkata samal kursil :D. Peredel igav ei ole ja ei hakka ka olema!

06.02.2024 saavad juba kolmesteks Greg ja Grace ehk Winter Remix kutsid. Natuke nagu oleks juba mõistlikkust nendesse koertesse tekkinud, aga no see läheb tavaliselt kiiresti mööda 🙂

Randvere mets igal juhul rõkkas kilgetest ja ringi tuiskavaid koeri jagus igasse ilmakaarde. Õnneks oli ainult metsa sisenedes veidi libedust, ülejäänud metsa-alune oli kenasti kõnnitav ja saime oma sünnipäeva matka täiega nautida.

Loomulikult trampimise lõpetuseks toimus kehakinnitamine – Annel-Peetril oli koertele närimisasjad varutud, kes siis kõik kenasti autodes oma puurides hea maitsta lasid.

Inimestel oli veel rohkem tegelt vedanud, sest meie piknik auto kapotil ehk kapotnik sisaldas kartulisalati korvikesi, rullbiskviiti, muffineid, rummipalle, pidusaia ja glögi-teed! Järgmise sünnani kõigil kõhud täis 😀

Tags:

Comments are closed