17.03.2024 Kes teeb, see jõuab 🙂

Latest Comments

Kommentaare ei ole.
Määratlemata

16.02.2024.a.said arusaamatul kombel juba 9-aastasteks Snow Star pesakonna kutsid Love, Leen, Lore ja Lewi! Loomulikult korraldasime sel puhul jalutuskäigu koos ema Lumi ja isa Cesariga, kus sai endiselt möllu ja värki, ei mingit soliidset käitumist! Lisaks igast koerast imekena portreepilt (aitäh Martti) ja jalutuskäigu lõpetuseks veel kingitused + kapotnik hea-paremaga!

Love:

Leen:

Lore: 

Lewi:

Eesti sünnipäeva auks ehk 24.02.2024 jõudis oma juuniorvanuse näitusetiitli vormistamisega ühele poole Elza (Lexberry`s Frozen Puzzle Elza), kes sai Valga näitusel oma viimase vajaliku Jun Serti ja on nüüd Eesti Juunior Tsempion! Samal näitusel tegi oma esinemisdebüüdi Mäki (Lexberry`s Need 4 Speed Migor), kes jõudis lausa suures BIS ringis viimase kuue väljavalitu hulka!

Samal päeval Tartu lähistel toimunud agility võistlustel astus esmakordaselt A3 klassis võistlustulle Grace (Lexberry`s Winter Remix Grace), kes suutis ka ühe null tulemusega esikoha joosta! Lisaks jooksid A3 väikemini klassis Lore (Lexberry`s Snow Star Lore) ja Ilze (Lexberry`s Winter Romance Ilze), kes mõlemad said ka poodiumikohtadel uhkeldada :).

Veebruarikuu lõpuga lõppes kutsikakool Need 4 Speed pesakonna kutsidel ning märtsis juba astusid Mena, Mäki, Trikk ja Max järgmisele, algajate agility kursusele! Kõik neli kutsikat ja nende peremehed on ülitublid, ausalt ainult kiidusõnad!!! Macy (Cherryfellow`s Fire Walk With Me) lõpetas samuti kutsikaõppe ning osaleb sama moodi usinalt juba järgmise taseme õppustel.

EJRTÜ autasustas 2023.a.parimaid russelleid, meie koertest päris mitmed said karikalised kohad (ja päris paljud unustasid oma usinad neljajalgsed sõbrad konkursile kirja panna :D!!!). Aga karikaid jagus kenasti ja tänu teile, kallid kasvandike omanikud, oli kennel LEXBERRY’S aasta 2023.kasvataja 1.koht! Palju õnne meile!!!
Karikate lainel lõpetan ka selle postituse – 16.03.2024.a.TAKO agility võistlustel sai puhta rajaga esimese koha ja sellega õiguse kinnitada Eesti Agility Tsempioni tiitel, meie Dora (Lexberry`s Winter Romance Isadora)!!! Pasunad ja fanfaarid ja suuuuuuured õnnesoovid Dora ja Martin ja Arabella!!!

Tags:

Comments are closed